06. listopadu 2012

Staňte se strážným andělem CARE! – Děkujeme!

Naše vánoční charitativní akce byla ukončena dne 13. prosince. Srdečně Vám všem děkujeme za Vaše objednávky a Vaši podporu našeho boje proti chudobě po celém světě. Děkujeme, že jste se stali Strážným Andělem CARE Česká republika!


 

Líbilo by se Vám na Vánoce jedním dárkem potěšit nejen  jednoho člověka? S CARE vánoční charitativní kampaní můžete nejen obdarovat své blízké krásným dárkem, ale pomůžete také zachránit život a darovat naději a budoucnost těm, kteří na naší planetě každý večer musí usínat hladoví. 

 

Každá prodaná CARE vánoční ozdoba v hodnotě 149 Kč zajistí jednomu podvyživenému dítěti speciální terapeutickou výživu na dobu čtyř týdnů.

Edice vánočních ozdob s motivem strážného anděla se ručně vyrábí v českých sklárnách v Jablonci nad Nisou. Výtěžek z jejich prodeje podpoří celosvětový projekty CARE v oblastech postižených hladomorem. Jejím cílem je zaopatřit ty nejmenší potravinami, léky a čistou pitnou vodou.

zde.

 

Hodnota jedné ozdoby včetně poštovného je 149 Kč.

 

  

 Zakoupením kvalitního vína v hodnotě 250 Kč přispějete k zajištění dostupnosti potravin pro domácnosti ohrožené hladomorem.

Díky spolupráci s rakouským vinařstvím Graf Hardegg a společnosti WEIN & CO. Vám s radostí nabízíme kolekci kvalitních vín – Veltlínské zelené, ročník 2010, a Zweigelt, ročník 2008. K dispozici je balení po 2 nebo 6 kusech a z každé zakoupené lahve v hodnotě 250 Kč jde 33 Kč na podporu projektů zaměřených na dlouhodobou potravinovou bezpečnost. Přispějete tak například k vytvoření malých spořicích spolků, výstavbě zásobáren zrní či zakládání chovu koz a včel, který zvýši příjem domácnosti a přispějí tak k zajištění dostupnosti potravin. 

Příkladem takové pomoci jsou například projekty CARE v Etiopii, řídící se heslem: Už nikdy nehladovět! Více se o nich dočtetezde.  

 

Cena 2 lahví včetně poštovného je  649.- Kč

Cena 6  lahví včetně poštovného je 1649.-  Kč

(Hodnota jedné lahve je 250.- Kč)

  

Zakoupením náhrdelníku vyrobeného v Tanzanii podpoříte projekty CARE zaměřené na zlepšení pozice žen a jejich práv ve společnosti. Prostřednictvím projektu CARE – malého skupinového spoření, získávají ženy finanční prostředky na obživu a samostatné podnikáni.

Tyto náhrdelníky vyrobili členové sdružení „Vesnické spořicí a úvěrový spolky“ (Village Savings and Loan (VSL) group), v oblasti Ubungo v Tanzanii. Skupiny VSL jsou součástí projektu CARE Tanzanie „Práce ženám“. Projekt pomáhá ženám získávat prostředky prodejem  výrobků, posiluje tak jejich finanční nezávislost a zlepšuje životní podmínky celé komunity. CARE dlouhodobě organizuje školení pro ženy v udržitelném zemědělství, aby samy dokázaly uživit své děti a sebe.

Více se o CARE projetu – Vesnické spořicí a úvěrový spolky,  dočtetezde.

 

Cena jednoho náhrdelníku včetně poštovného je 249 Kč.

Náhrdelníky jsou k dispozici v různých barvách.

 

Pro zakoupení dárku z naší Vánoční charitativní kampaně, nebo s případnými dotazy, kontaktujte prosím paní Mgr. Petru Löwenstein – Diouf : petra.loewenstein@care.cz

Nabízené výrobky Vám pošleme tak, abyste je obdrželi do 20. prosince 2012.


Organizace CARE se zaručuje, že peněžité dary používá k přímé a předem známé pomoci lidem v nouzi. Dále se CARE zaručuje, že s příspěvky zachází úsporně a průhledně. Činnost CARE je kontrolována auditem.

 

 

 

 

 

Zpátky k přehledu