25. února 2013

Spolupráce CARE s pureDKNY pokračuje!

CARE pokračuje ve spolupráci s pureDKNY. Na počest uvedení nové vůně (A Drop of Rose) na trh poskytne DKNY organizaci CARE prostředky, aby bylo možné pomoci z chudoby dalším ženám.

Partnerství pureDKNY a CARE bylo zahájeno v roce 2010 u příležitosti uvedení vůně pureDKNY Vanilla. Z iniciativy CARE tehdy vznikl finanční a spořicí program Village Savings & Loan Associations (VSLA), který poskytl ugandským pěstitelkám vanilky potřebné vzdělání a prostředky. V roce 2012 byla na trh uvedena vůně pureDKNY Verbena, kterou společnost DKNY finančně podpořila projekt „Access Africa’, který se snaží získat prostředky na podporu žen v jejich vlastním boji proti chudobě na celém území afrického kontinentu.

Z praxe, kterou organizace CARE získala, vyplývá, že jakmile je lidem z nejchudších oblastí světa umožněn přístup k základním finančním službám, jako jsou pojištění, spoření, úvěry a podobně, pomůže jim to vymanit se z chudoby.

pureDKNY tak nejsou pouze vůně, ale díky partnerství s organizací CARE je to i snaha o krok za krokem probíhající změnu o zlepšení finanční budoucnosti žen. Tím, že společnost pureDKNY nakupuje růže od místních pěstitelů v Turecku (z nichž většinu tvoří právě ženy), činí krok k zajištění dlouhodobé produkce růží v Ispartě.

Vůně pureDKNY podporuje komunity žen a práci organizace CARE.
Brání důstojnost, bojuje proti chudobě.

Zpátky k přehledu