29. května 2017

Pozvánka: Gender equity and diversity training

Srdečně zveme všechny zájemce z řad vládních i nevládních organizací, akademických či komerčních institucí a studentů na workshop o genderu a diverzitě v nevládních organizacích.

Školení se uskuteční pod záštitou mezinárodní sítě humanitární organizace CARE, ve spolupráci s Českým fórem pro rozvojovou spolupráci (FoRS) a Ústavem mezinárodních vztahů Praha (IIR).

Téma workshopu vychází z mnohaleté zkušenosti CARE a práce ve více než 90 zemích světa. V rámci školení se budeme, mimo jiné, zabývat diverzitou v rámci organizací a programů, na kterých pracujeme. Účastníci školení si budou moci prožít vlastní vnímání odlišnosti v různých rolích a kontextech a prostřednictvím představení konkrétních modelů a konceptů budou schopni pozitivní příklady a praxe lépe využít ve svém každodenním životě, v osobní i profesní rovině.

Jedná se o úvodní participativní workshop, na který bude v budoucnu navazovat další, prohlubující školení, pokud o něj bude zájem. Workshop bude zaměřený na praktické dovednosti a vycházet bude z konkrétních znalostí a zkušeností účastníků. Důraz je kladen na konkrétní využití nových pohledů a postupů, které účastníci získají svou účastí.

Workshopem  budou provázet zkušení lektoři Thomas Haunschmid a Julia Alfandari z rakouské pobočky CARE. Školení bude probíhat v anglickém jazyce. Vstup je zdarma, kapacita je 20 míst.

Akce se uskuteční v pondělí 19. června 2017 od 8:30 do 17:30.

Místem konání je velká zasedací místnost v přízemí budovy Ústavu mezinárodních vztahů/České rozvojové agentury na adrese Nerudova 3, Praha 1.

Registrace probíhá prostřednictvím elektronického formuláře: https://goo.gl/forms/7FTCGj0IYi2xSUY82 do 10. 6. 2017.

Vaše případné dotazy ráda zodpoví Petra Antošová: 

Mgr. Petra Antošová
Programová vedoucí CARE ČR

Tel.: +420 605 476 843
E-mail: petra.antosova@care.cz

Partneři akce

Zpátky k přehledu