16. ledna 2017

Poděkování a potvrzení o darech za rok 2016

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu CARE (nejen) v loňském roce!

 

Chat Chhay is a Health Support Group volunteer. She is 50 years and lives in Tany Village, in Sre Ambel district, Cambodia QUOTE:.“CARE has provided us training and the Health Centre also taught us about birth control and health care. After those trainings, I shared the knowledge with the villagers and the people in the communities. I send pregnant women to the Health Centre to get pregnancy checkups. That is the way I help them” This project is implemented by CARE Cambodia and funded by GSK under their 20% Reinvestment initiative (GlaxoSmithKline)

Společně se nám podařilo podpořit komunity uprchlíků z Jižního Súdánu v Ugandě, pokračujeme rok poté v obnově Nepálu po následcích zemětřesení, balíky CARE pomohly lidem v nouzi v Sýrii, podporujeme ženy k jejich soběstačnosti v Gruzii, usilujeme o zlepšení postavení žen ve východní Africe a v Etiopii jsme přispěli na program reakce na změny klimatu pro místní obyvatele a instituce.

Potvrzení o darech za rok 2016 s přehledem Vašich darů za celý rok budeme všem dárcům odesílat poštou dne 18. ledna. V případě, že Vám do konce ledna pošta potvrzení nedoručí, nebo pokud budete potřebovat potvrzení upravit, neváhejte nás prosím kontaktovat – nejlépe emailem na care@care.cz s uvedením Vaší plné poštovní adresy.

Dotazy k darům na podporu CARE rádi zodpovíme v pracovních dnech také na telefonním čísle 225 850 231.

Děkujeme za Vaši podporu a důvěru!

 

Zpátky k přehledu