Dárcovská výzva

Slavíte narozeniny a chtěli byste přispět na dobrou věc? Chystáte svatbu a rádi byste část svatebních darů věnovali na pomoc lidem v nouzi? Rozhodli jste se uběhnout maraton nebo vylézt na vysokou horu a chtěli byste svým výkonem zároveň podpořit někoho potřebného?

Ať už vás čeká jakékoli životní jubileum, prostřednictvím dárcovské výzvy můžete vaši radost sdílet s lidmi v chudých zemích, kteří v životě neměli tolik štěstí.

O co jde?

Dárcovská výzva je sbírka na podporu dobré věci mezi vašimi kamarády, kolegy nebo rodinou. Je to snadné a zábavné: vybrané peníze jdou rovnou na účel, který chcete podpořit.

Jak na to?

Dárcovskou výzvu si jednoduše založíte na portálu darujme.cz. Tam si můžete rovnou vybrat jeden z našich projektů, na který chcete vybírat peníze. Anebo nám napište, rádi vám představíme aktuální potřeby v našich projektech, na které byste mohli svou výzvu zacílit.

Podívejte se, jak může dárcovská výzva pro CARE vypadat. Moc děkujeme Václavovi a Lence, kteří se v rámci své svatby rozhodli vybrat peníze na rekonstrukci nemocnice v Iráku.

Text a fotografie si připravíte sami, tak, aby vás celkové vyznění vystihovalo. Návod pro založení dárcovské výzvy najdete zde. Rádi vám s přípravou individuálně poradíme.

Jakmile výzvu založíte, dejte o ní vědět svým blízkým a společně sbírejte dary na vybraný účel.

David Platil
Péče o dárce

Tel.: +420 603 569 008
E-mail: david.platil@care.cz