Volné pozice

STÁŽ – KANCELÁŘ CARE V ČESKÉ REPUBLICE

Na podporu našich aktivit hledáme stážisky/ky v České republice, kteří jsou připraveni poskytnout svůj čas, energii a znalosti a podílet se na podpoře lidí a projektů CARE pro zahraničí z kanceláře v Praze. Aktuálně hledáme pro stáž v naší pražské kanceláři stážistu/ku, který/á se s námi zapojí do přípravy a propagace oslav výročí 70 let CARE.

Stážisté/ky mohou spolupracovat na přípravě a realizaci fundraisingových a osvětových kampaní, při zajištění benefičních akcí, nebo se podílet na přípravě projektů se zahraničními partnery. Můžete se uplatnit při překladech textů, příběhů a zpráv, stejně jako v potřebné administrativní agendě v kanceláři.

Stážisté/ky obohacují náš tým, naopak mohou nahlédnout do práce mezinárodní organizace CARE a získat cenné zkušenosti z této oblasti.

Pokud chcete pomoci jako stážista/stážistka v kanceláři CARE v Praze, kontaktujte nás prosím nejlépe s uvedením Vašeho zaměření a případně pracovních zkušeností v aktuálním životopisu na care@care.cz.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na uvedeném emailu nebo volejte na telefonní číslo 222 312 805. Těšíme se na vás!

CARE Česká republika
Kancelář: Jana Masaryka 6, Praha 2

 

Váš životopis a motivační dopis včetně časových možností
(kolik hodin týdně, preferovaná délka stáže a od kdy můžete nastoupit) zasílejte na:
care@care.cz