Náš tým

Máte přání, dotaz nebo byste nám rádi poslali komentář? Ozvěte se nám.

Pracovníci

Jan Koubek Kejzlar
Ředitel
jan.kejzlar@care.cz

Jan je ředitelem české CARE od poloviny roku 2014.

Petra Antošová
Programová manažerka
petra.antosova@care.cz

Petra má na starosti strategické a programové činnosti, především pro naše projekty. Zodpovídá za komunikaci a dobré vztahy s partnery v ČR, uvnitř i mimo síť CARE. Hlídá a vyhodnocuje, kam se projektová agenda, partnerství a plánování vyvíjí. Přináší nápady a podněty na zlepšování. Neváhejte se na ni obrátit, pokud vás zajímá, jakým způsobem jsou v CARE realizovány projekty či kde, jak a proč působíme.

Kateřina Struhová
Projektová manažerka
katerina.struhova@care.cz

Kateřina má na starosti především řízení a kontrolu průběhu našich projektů. Ve spolupráci s partnery připravuje projektové žádosti a zprávy o jejich realizaci. Komunikuje s našimi dárci a zastupuje CARE v platformě FORS. Ráda vám ráda poskytne jakékoliv bližší informace o našich projektech.

Tereza Herdová
Specialistka fundraisingu a péče o dárce
tereza.herdova@care.cz

Tereza se věnuje individuálním a firemním dárcům a koordinuje akce pro veřejnost. Ráda vám poradí, jak nejlépe pomoci lidem v nouzi: jednorázovým darem, dlouhodobou podporou či účastní na některém z běhů #Run4CARE. Řekne vám, komu váš dar pomáhá, a vystaví potvrzení o darech pro daňové účely. 

Ema Stašová
Specialistka komunikace
ema.stasova@care.cz

Ema zajišťuje propagaci činnosti CARE, komunikaci s médii, připravuje elektronický newsletter a stará se o náš twitterový účet. Můžete se na ni obrátit, máte-li dotaz k tiskovým zprávám, chcete pořídit rozhovor s českými či zahraničními pracovníky CARE nebo nám chcete nabídnout mediální spolupráci či inzerci.

Dominika Bednárová
Editorka webu a sociálních sítí
dominika.bednarova@care.cz

Dominika má na starosti webové stránky, spravuje náš facebookový profil a další sociální sítě.

Představenstvo

Andrea Barschdorf-Hagerová
Předsedkyně představenstva


Andrea Barschdorf-Hagerová je od roku 2009 předsedkyní představenstva CARE Česká republika a současně je výkonnou ředitelkou partnerské organizace CARE Rakousko.

Viktor Ondřej Schneider
Čestný prezident CARE


Viktor Ondřej Schneider je čestným prezidentem CARE Česká republika. Je členem představenstva od vzniku české organizace v roce 2007.

Další členové představenstvaJan Myška – místopředseda
Klára Gajdůšková               
Zuzana Hlavičková              
Petr Kolář                     
Silvia Lepiarczyk              
Jana Miléřová                  
Václav Mlynařík        
Isabella Ponta                 
Magdalena Souček